ÚVODNÍ STRÁNKA CO JE ISP? VYMEZENÍ OBLASTI ISP OMEZENÍ V PARKOVÁNÍ MÉDIA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY KONTAKT
ISP PD Jana Gayera
REZIDENT
ABONENT
HOST
VYHRAZENÁ STÁNÍ
PARKOVACÍ DOMY
      PD RegioCentrum
      PD Katschnerka
      PD Jana Gayera
MOBILNÍ PLATBY
ODTAHOVÁ SLUŽBA
PARKING NEWS
Katschnerka
SMS parkování
        PARKOVACÍ DŮM REGIOCENTRUM

Kde se nachází parkovací dům RegioCentrum?
Parkovací dům RegioCentrum najdete poblíž Zimního stadionu, v bezprosřední blízkosti historického centra Hradce Králové. Jedná se o součást stavby nového sídla Královéhradeckého kraje - bývalý pivovar - viz. mapa. Vjezd do parkovacího domu je jak z tř. ČSA, tak z ulice Komenského.

Parkovací dům je určen jak pro běžné návštěvníky Hradce Králové, tak pro parkovaní držitelů předplacených parkovacích karet. Umožňuje všem řidičům zaparkovat a dostat se pohodlně výtahem přímo na recepci Krajského úřadu nebo na nově upravené Pivovarské náměstí, odkud se pěknou procházkou (cca 5 minut) dostanete do historického centra plného krásné architektury a příjemného posezení v místních kavárnách.

Doporučujeme všem návštěvníkům historického centra Hradce Králové, aby využili parkovací dům RegioCentrum, ve kterém se parkuje výhodněji než na Velkém náměstí, odlehčete tím i dopravě v historickém centru.


Kolik stojí parkovné v PD RegioCentrum?
V době od 08:00 do 18.00 hodin zaplatíte v tomto parkovacím domě 15 Kč za každou započatou hodinu parkování a od 18:00 do 08:00 hodin následujícího dne je v platnosti jednorázový poplatek 10 Kč.

Jak a kdo může získat předplacenou parkovací kartu?
Společnost ISP Hradec Králové, a.s. nabízí rezidentům a abonentům následujících zón oblasti ISP HK možnost získání parkovací karty do parkovacího domu RegioCentrum:
- Zóna Eliščino nábřeží („žlutá zóna“)
- Zóna městské památkové rezervace („zóna Z1-modrá“)

Ceník parkovného pro držitele parkovacích karet (v Kč/12 měsíců)
Kategorie
Označení zóny
1. karta
2. a další karta stejného držitele / bytovou jednotku
Rezident
PDP
3.600,-
5.000,-
Abonent
12.000,-
15.000,-

Pro parkování hostů v parkovacím domě RegioCentrum lze využít i zvýhodněné parkovací karty ISP GOLD, která se vydává na 1 kalendářní rok, její cena vč. DPH je 20.000Kč/rok a umožňuje parkování motorového vozidla na jakékoliv zpoplatněné povrchové parkovací ploše v zóně ISP, kde je placení sjednané ceny realizováno prostřednictvím parkovacích automatů a v parkovacích domech.

Rezident či abonent obdrží parkovací kartu proti předložení žádosti a ostatních potřebných dokladů, více se dozvíte v sekci REZIDENT nebo ABONENT.

V případě zájmu o vystavení parkovací karty volejte bezplatnou linku 800 101 039 nebo navštivte naše Klientské centrum v Pouchovské ulici (vedle Dopravního podniku) v Hradci Králové.

Ceny parkovného v parkovacím domě RegioCentrum jsou regulovány rozhodnutím Rady města HK.
 
Copyright © 2006-2023 ISP Hradec Králové, a.s. Všechna práva vyhrazena. Úvodní stránka  |  Kontakt  |  Rezident  |  Abonent  |  Host
Webdesign a programování Licker.cz Vyhrazená stání  |  Parkovací domy  |  Mobilní platby