ÚVODNÍ STRÁNKA CO JE ISP? VYMEZENÍ OBLASTI ISP OMEZENÍ V PARKOVÁNÍ KARIÉRA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY KONTAKT
ISP PD Jana Gayera
REZIDENT
ABONENT
HOST
VYHRAZENÁ STÁNÍ
PARKOVACÍ DOMY
      PD RegioCentrum
      PD Katschnerka
      PD Jana Gayera
MOBILNÍ PLATBY
ODTAHOVÁ SLUŽBA
PARKING NEWS
Katschnerka
SMS parkování
        PARKOVACÍ DŮM KATSCHNERKA
 
Vážení zákazníci,

ve dnech 25.3. - 29.3.2023 proběhne výměna závorového systému na PD Katschnerka.

Sobota 25.3.2023 v 7:00 hodin - starý systém bude vypnut - závory zůstanou trvale otevřeny pro vjezd i výjezd bez omezení.
Středa 29.3.2023 - v nočních hodinách dojde ke spuštění nového systému a zahájené zkušebního provozu.
Čtvrtek 30.3.2023 - zkušební provoz

Vše proběhne bez omezení dostupnosti parkovacích míst.

Pro držitele parkovacích karet (REZIDENT/ABONENT/EPL/GOLD) nebude po zprovoznění nového systému rozhodující, zda budou začínat příjezdem, nebo výjezdem. Běžní uživatelé (parkovací lístek), kteří do PD přijedou v době instalace systému, budou parkovat bez poplatku. Pokud budou odjíždět již po zprovoznění nového systému, obdrží náhradní parkovací lístek s příjezdovým časem vygenerovaným při spuštění systému.

Dbejte prosím zvýšené opatrnosti při průjezdu v místech, kde budou probíhat instalační práce !!!

Děkujeme
ISP Hradec Králové, a.s.

Kde se nachází parkovací dům Katschnerka?
Parkovací dům Katschnerka najdete v centru Hradce Králové (viz. mapa). Vjezdy do parkovacího domu jsou jak z Wonkovy, tak z Resslovy ulice (městský okruh směrem od Labského mostu do centra).

Pro koho je parkovací dům určen?
Parkovací dům je určen nejen pro parkovaní rezidentů a abonentů (držitelů parkovacích karet), ale i pro běžné návštěvníky Hradce Králové. Nový parkovací dům umožňuje parkování pro 500 osobních vozidel s max. výškou 190 cm.

Kolik stojí parkovné v PD Katschnerka?
V době od 08:00 do 18.00 hodin zaplatíte maximálně 40 Kč a od 18:00 do 08:00 hodin následujícího dne je v platnosti jednorázový poplatek 10 Kč.

Katschnerka Katschnerka Katschnerka

Jak a kdo může získat předplacenou parkovací kartu?
Společnost ISP Hradec Králové nabízí rezidentům a abonentům následujících zón oblasti ISP HK možnost získání parkovací karty do parkovacího domu Katschnerka:
- Zóna moderního centra Hradec Králové („zelená zóna“)
- Zóna Pražské Předměstí („oranžová zóna“)
- Rezidentní zóna Labská kotlina 1

Rezident či abonent obdrží parkovací kartu proti předložení žádosti a ostatních potřebných dokladů, více se dozvíte v sekci REZIDENT nebo ABONENT.

Pro rezidentní parkování v parkovacím domě se používá karta s nosičem informací pro čtení v elektronických vstupních a výstupních zařízeních parkovacích domů. Karta opravňuje rezidenta či abonenta k parkování vozidla v určeném parkovacím domě bez omezení času v průběhu platnosti vydané karty.
Ceny ročních parkovacích karet do parkovacího domu Katschnerka jsou regulovány rozhodnutím Rady města HK.
Cena za 12 měsíců je určena pro rezidenta na 2.400 Kč, pro abonenta 6.000 Kč.

Pro parkování hostů v PD Katschnerka lze využít i zvýhodněné parkovací karty ISP GOLD, která se vydává na 1 kalendářní rok, její cena vč. DPH je 20.000Kč/rok a umožňuje parkování motorového vozidla na jakékoliv zpoplatněné povrchové parkovací ploše v zóně ISP, kde je placení sjednané ceny realizováno prostřednictvím parkovacích automatů a v parkovacích domech.

V případě zájmu o vystavení parkovací karty volejte bezplatnou linku 800 101 039 nebo navštivte naše Klientské centrum v Pouchovské ulici (vedle Dopravního podniku) v Hradci Králové.

Pokud nesplňujete podmínky pro vydání rezidentní nebo abonentní karty, můžete si pořídit elektronický parkovací lístek (EPL) do parkovacího domu Katschnerka. S EPL, za který zaplatíte jednorázově 300 Kč, máte možnost parkovat za níže uvedených podmínek:

Pondělí – Pátek … 06:00 – 18:00 hodin
první hodina … 10 Kč/hodina
druhá hodina … 3 Kč/hodina
třetí a každá další hodina … 1 Kč/hodina
V době mimo tento čas je sazba 5 Kč za každou započatou hodinu.
 
Copyright © 2006-2023 ISP Hradec Králové, a.s. Všechna práva vyhrazena. Úvodní stránka  |  Kontakt  |  Rezident  |  Abonent  |  Host
Webdesign a programování Licker.cz Vyhrazená stání  |  Parkovací domy  |  Mobilní platby